Pályázatok
Szövegkinézet
  • Kisebb Kicsi Közepes Nagy Nagyobb
  • Alap Helvetica Segoe Georgia Times

Kedves Szülők, Diákok!

A korábbi évekhez hasonlóan idén ősszel is igyekszünk támogatni iskolánk szociálisan rászoruló diákjait az Orando et Laborando Alapítvány bevonásával. Érzékeljük, hogy sok családnak vannak napi megélhetési gondjai, de a mi lehetőségeink is végesek. A mostani egyszeri segéllyel elsősorban a rendkívüli kiadásokhoz (pld. iskolai egyenruha, osztálykirándulás, érettségi felkészülés… ) kívánunk hozzájárulni.

A segélyezési nyomtatványok beszerezhetők iskolánk Titkárságán, illetve letölthetők iskolánk honlapjáról. Kérem, hogy az adatokat pontosan szíveskedjenek kitölteni, a család jövedelmét kereseti igazolásokkal vagy más dokumentumokkal szíveskedjenek igazolni! Különösen is kérjük kiemelni, ha a családban komolyabb vagy tartós betegség fordul elő, mert ilyen esetekre külön keretünk van.

 A számlázási rendszer miatt nincs lehetőség a segély összegének közvetlen jóváírására, hanem választhatnak a szülők, hogy bankszámlára utaljuk a megállapított összeget vagy készpénzben kívánják felvenni azt!

  A határidőn (2018. április 5. ) túl beadott kérelmekkel nem tudunk foglalkozni!

  Debrecen, 2018. március 23.

 Győri József
igazgató

Pályázati Adatlap letölthető:

Pályázat 2018 tavasz

pdf

Pályázati ADATLAP.2018. tavasz

Méret: 198.36 KB
Letöltések : 0
Hozzáadás dátuma: 2018-03-23
docx

Pályázati ADATLAP.2018. tavasz

Méret: 18.56 KB
Letöltések : 1
Hozzáadás dátuma: 2018-03-23

Digitális napló

napló

Órarend

Könyvtár

Névnap

2018. július 21. szombat
Dániel, Daniella
04:56 20:23

Holnap
Magdolna, Magda
napja lesz.

Tehetségpont

Hatartalanul

  • Legolvasottabb

  • Legfrissebb

Út a tudományhoz

út a tudományhoz logo

Látogatók

;