Pályázatok
Szövegkinézet
  • Kisebb Kicsi Közepes Nagy Nagyobb
  • Alap Helvetica Segoe Georgia Times

Kedves Szülők, Diákok!

A korábbi évekhez hasonlóan idén ősszel is igyekszünk támogatni iskolánk szociálisan rászoruló diákjait az Orando et Laborando Alapítvány bevonásával. Érzékeljük, hogy sok családnak vannak napi megélhetési gondjai, de a mi lehetőségeink is végesek. A mostani egyszeri segéllyel elsősorban a rendkívüli kiadásokhoz (pld. iskolai egyenruha, osztálykirándulás, érettségi felkészülés… ) kívánunk hozzájárulni.

A segélyezési nyomtatványok átvehetők az osztályfőnököktől, beszerezhetők iskolánk Titkárságán, illetve letölthetők iskolánk honlapjáról. Kérem, hogy az adatokat pontosan szíveskedjenek kitölteni, a család jövedelmét kereseti igazolásokkal vagy más dokumentumokkal szíveskedjenek igazolni! Különösen is kérjük kiemelni, ha a családban komolyabb vagy tartós betegség fordul elő, mert ilyen esetekben különösen is igyekszünk segíteni.

A számlázási rendszer miatt nincs lehetőség a segély összegének étkezési díjként történő közvetlen jóváírására, hanem választhatnak a szülők, hogy bankszámlára utaljuk a megállapított összeget vagy készpénzben kívánják felvenni azt!

  A határidőn (2017. november  30.) túl beadott kérelmekkel nem tudunk foglalkozni!

Debrecen, 2017. november 15.

Győri József
igazgató

Pályázati Adatlap letölthető:

Pályázat 2017 ősz

doc

Pályázati ADATLAP, segély 2017 ősz

Méret: 45.57 KB
Letöltések : 1
Hozzáadás dátuma: 2017-10-26
pdf

Pályázati ADATLAP, segély 2017 ősz

Méret: 270.00 KB
Letöltések : 3
Hozzáadás dátuma: 2017-11-16

Digitális napló

napló

Órarend

Könyvtár

Névnap

2018. szeptember 24. hétfő
Gellért, Mercédesz
06:21 18:28

Holnap
Eufrozina, Kende
napja lesz.

Tehetségpont

Hatartalanul

Út a tudományhoz

út a tudományhoz logo

Látogatók

;