Versenyek
Szövegkinézet
  • Kisebb Kicsi Közepes Nagy Nagyobb
  • Alap Helvetica Segoe Georgia Times

A Debreceni Egyetem Matematikai Intézetének, Informatikai Karának és a BJMT H-B megyei tagozatának szervezésében a 2017/2018. tanévben 2017. november 7-én kedden 14-17 óra között került megrendezésre a

Hajdú-Bihar megyei középiskolák megyei matematikaversenyének döntője

 Iskolánkat két diákunk Győrfi Dániel és Tóth Imre képviselte. A rangos mezőnyben Tóth Imre 2. helyezést ért el a 11. évfolyamosok versenyében, Győrfi Dániel pedig dicséretet kapott a 12.-esek k versenyében. Felkészítő tanáraik  Biróné Kabály Enikő és Szabó Kataln tanárnő.

Gratulálunk diákjaink és felkészítő tanáraik sikeréhez.

oklevel

 

Digitális napló

napló

Órarend

Könyvtár

Névnap

2018. december 13. csütörtök
Luca, Otília, Lúcia
07:11 15:44

Holnap
Szilárda
napja lesz.

Tehetségpont

Hatartalanul

  • Legolvasottabb

  • Legfrissebb

Út a tudományhoz

út a tudományhoz logo

Látogatók

;