Hírek
Szövegkinézet
  • Kisebb Kicsi Közepes Nagy Nagyobb
  • Alap Helvetica Segoe Georgia Times
Elismerés iskolánk matematika oktatásának

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Matematika Intézete minden tanév elején „nulladik matematika zárthelyi” dolgozatot írat az egyetem elsőéves hallgatóival, hogy felmérje új hallgatói matematikai ismereteit és képességeit.

Évről évre közzéteszikk azon középiskolák nevét ABC-sorrendben, akiknek a volt diákjai kimagasló eredménnyel szerepeltek ezen a megmérettetésen.

 Az Intézet örömmel értesített bennünket, hogy az Gimnáziumunkból érkező diákok kimagasló eredménnyel teljesítették az egyetem 2017. évi elsőéves hallgatóival íratott ún. "nulladik matematika zárthelyi" dolgozatot. Tisztelettel gratulálnak és köszönetet mondanak intézményünk azon matematikatanárainak, akik a 2017 tavaszán érettségizett diákjainkat tanították, felkészítették egyetemi tanulmányaikra.


Digitális napló

napló

Órarend

Könyvtár

Névnap

2018. június 22. péntek
Paulina
04:34 20:36

Holnap
Zoltán, Édua
napja lesz.

Tehetségpont

Hatartalanul

  • Legolvasottabb

  • Legfrissebb

Látogatók

;