Felvételi iskolánkba
Szövegkinézet
  • Kisebb Kicsi Közepes Nagy Nagyobb
  • Alap Helvetica Segoe Georgia Times

Emlékeztetem az írásbeli felvételi vizsgára jelentkezett 8. osztályos tanulókat és szüleiket, hogy a vizsga időpontja országosan:
2018. január 20, szombat, 10 óra

Kérjük, hogy a vizsgázók legkésőbb 9:30-ig jelenjenek meg a Gimnázium épületében, melynek címe: 4026 Debrecen, Péterfia utca 1-7. A vizsgázók hozzák magukkal diákigazolványukat, valamint íróeszközt, vonalzót, körzőt, szögmérőt.

Tájékoztatjuk a szülőket, hogy az iskola udvarán parkolás nem lehetséges!

Amint a nyílt napon is jeleztük, a vizsgával kapcsolatban külön egyéni értesítést nem küldünk. Ha valaki betegség vagy más rajta kívül álló ok miatt nem tudna megjelenni, kérjük, hogy azonnal jelezze ezt a tényt a  +36 52 614 896 telefonszámon!

A kijavított dolgozatok megtekintésére 2018. január 25-én, csütörtökön  8 és 16 óra

között lesz lehetőség. A vizsga eredményét tartalmazó értékelő lapokat ekkor veheti át a szülő, illetve a vizsgázó. A személyesen át nem vett értékelő lapokat 2018. február 8-ig postázzuk a szülők címére.

Óralátogatási lehetőség iskolánkban

 A betekintés napján lehetőséget nyújtunk arra, hogy az iskolánk iránt érdeklődő tanulók egy vagy több szaktárgyi órát is meglátogassanak iskolánkban. A látogatható órák listáját a betekintés helyén kifüggesztjük. A látogatható órák kezdési időpontjai:

7:55,               8:55,               9:55,               10:55,                         11:50

Minden vizsgázót szeretettel várunk, eredményes szereplést kívánunk!

Digitális napló

napló

Órarend

Könyvtár

Névnap

2018. augusztus 19. vasárnap
Huba
05:33 19:40

Holnap
István, Vajk
napja lesz.

Tehetségpont

Hatartalanul

  • Legolvasottabb

  • Legfrissebb

Út a tudományhoz

út a tudományhoz logo

Látogatók

;