Felvételi eredmények
Szövegkinézet
  • Kisebb Kicsi Közepes Nagy Nagyobb
  • Alap Helvetica Segoe Georgia Times

FIGYELEM!

1. A rangsorokon a felvételizőket a jelentkezési lapon megjelölt választás alapján oktatási azonosítójukkal vagy a megadott jeligével szerepeltetjük.

2. A rangsorok az általános iskolai eredmény, a központi írásbeli eredmények és a szóbeli teljesítmények alapján alakultak ki, figyelembe véve azt, hogy a felvételiző milyen tagozatokon tett szóbeli vizsgát. Minden felvételizőt valamennyi olyan tagozaton rangsoroltunk, amelyet a jelentkezési lapon megjelölt.

3 A tagozatonkénti sorrendeknél megadtuk a felvehetők számát, de ez nem jelenti azt, hogy a később rangsorolt tanulók nem nyerhetnek felvételt, hisz az előttük állók több iskolába és más szakokra is felvételizhettek, és felvételt nyerhetnek.

4. Segítségül megadjuk, hogy az elmúlt évek tapasztalatai alapján melyik sorszámnál várható a biztos bejutás határa, de ez nem jelenti azt, hogy ebben az évben hasonló lesz a helyzet.

( RM: 20. hely körül, RB: 30. hely körül, NYEK: 40. hely körül, ÁLT: 80. hely körül)

Mivel tavaly nem volt Általános tagozatunk, itt nehéz megbecsülni a várhatóan bejutók sorszámát. Ezen a tagozaton nagyon hosszú a lista, de ismereteink szerint közülük sokan jutnak be más tagozatra, illetve más iskolába.

5. Lehetőség van arra, hogy a felvételizők 2018. március 21-én vagy 22-én módosítsák az általános iskolában leadott adatlapot: megváltoztassák az iskolák, illetve a tagozatok sorrendjét, esetleg új tagozatot vegyenek föl. Új tagozat felvételét csak a Felvételi Bizottsággal való előzetes egyeztetés esetén tudtuk figyelembe venni.

6. Aki feltétlenül iskolánkba szeretne jönni, ügyeljen arra, hogy az esetleges módosításnál iskolánkat rangsorolja előre! Ez nem rontja a más iskolába történő felvétel esélyeit.

7. A végleges felvételi eredményről a Felvételi Központtól kapott értesítés alapján tájékoztatjuk a felvételizőket 2018. április 27-ig.

Debrecen, 2018. február 28.

Győri József
igazgató

Felvételi

pdf

01_általános_2018

Méret: 90.90 KB
Letöltések : 52
Hozzáadás dátuma: 2018-03-01
pdf

03_Reál Biológia_2018

Méret: 60.51 KB
Letöltések : 23
Hozzáadás dátuma: 2018-02-28
pdf

04_Reál Matematika 2018

Méret: 58.64 KB
Letöltések : 21
Hozzáadás dátuma: 2018-02-28
pdf

05_Nyelvi előkészítő 2018

Méret: 71.68 KB
Letöltések : 40
Hozzáadás dátuma: 2018-02-28

Digitális napló

napló

Órarend

Könyvtár

Névnap

2018. szeptember 24. hétfő
Gellért, Mercédesz
06:21 18:28

Holnap
Eufrozina, Kende
napja lesz.

Tehetségpont

Hatartalanul

Út a tudományhoz

út a tudományhoz logo

Látogatók

;